افزونه ی سابکس تک

افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی و فیلتر هوشمند برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ها در ووکامرس
top-icon-en

بهترین ویژگی های افزونه سابکس تک

مدیریت و شخصی سازی قدرتمند ابزارک های ووکامرس
  • منو حرفه ای فروشگاهی ووکامرس
  • فیلتر سفارشی سربرگ ووکامرس
  • فیلتر نوار کناری ووکامرس
  • و ده ها امکانات دیگر ...

در یک فروشگاه اینترنتی، زمان طلایی برای جذب مشتری، درست همان لحظه‌ای است که مشتری، برای اولین بار، وارد سایت می‌شود؛ در صورتی که سایت به اندازه‌ی کافی، زیبا، منظم و دارای رابط کاربری آسان، نباشد، شما آن مشتری را برای همیشه از دست می‌دهید!. عملکرد دقیق و آسان سایت فروشگاهی، از عوامل اصلی ترغیب مشتری، برای خرید است.
یکی از مشکلاتی که در فروشگاه‌های ساخته شده با ووکامرس و یا دیگر سیستم‌های معروف مدیریت محتوا (CMS)، به وفور دیده می‌شود، محدودیت‌ها، ظاهر تکراری، رابط کاربری نه چندان جذاب و عدم دسترسی آسان به محتوای موجود است؛ که در برخی موارد، مانند فهرست نوار کناری و یا سیستم فیلتر ووکامرس، منجر به مشکلات جدی خواهد شد.
افزونه‌ی سابکس تک، با عملکردی قدرتمند و امکانات کاربردی بسیار، برای ایجاد فهرست‌های خلاقانه، فیلتر نوار کناری و فیلتر هوشمند سربرگ، در کنار شما خواهد بود؛ با تهیه و اضافه کردن، افزونه‌ی سابکس تک، به فروشگاه اینترنتی خود، عملکرد سایت خود را بهینه سازی کرده و با فیلترهای حرفه‌ای که این افزونه در اختیار شما قرار می‌دهد، بدون بارگذاری مجدد صفحه و همینطور با حذف جستجوهای بدون نتیجه، رضایت مشتریان خود را بیش از پیش، کسب نمایید.با افزونه‌ی‌ سابکس تک، فروشگاهی هوشمند، حرفه‌ای و کاملا اختصاصی داشته باشید…

انواع ابزارک‌ های افزونه سابکس تک

مدیریت قدرتمند ابزارک افزونه سابکس تک

انواع ورودی های ابزارک‌

یکی از ویژگی‌های قدرتمند افزونه سابکس تک، این است که به شما امکان می‌دهد که با انتخاب نوع ورودی، تک تک ابزارک‌ها را به دلخواه خود و با استفاده از مواردی که در ادامه ذکر می‌شود، شخصی سازی کنید.

کتابخانه‌ی اختصاصی آیکن

افزونه‌ی سابکس تک، دارای کتابخانه‌ی اختصاصی آیکن می‌باشد، که همراه با افزونه و یا توسط سرورهای قدرتمند داخل ایران، در اختیار شما قرار می‌گیرد و این موضوع بهینه سازی بالایی در سرعت بارگذاری ایجاد می‌کند. با افزونه سابکس تک، دیگر نیازی به رکوئست و بارگذاری آیکن‌ها، از سرورهای خارجی ندارید.
کتابخانه‌ی اختصاصی آیکن | سابکس تک | sobex tech

چند زبانه با WPML